Black Friday 2021 coraz bliżej (26 listopada), więc czas przygotować listy zakupów, aby nie podejmować decyzji pod wpływem emocji. Nic dziwnego, że elektronika cieszy się coraz większą popularnością, skoro zaczynamy dbać o swój komfort. A takie odkurzacze Dyson (np. v11 czy v10) to gwarancja spokoju. Dlatego, że to modele bezprzewodowe, które schowasz w szafie, nie musisz męczyć się z kablami, a ładowanie jest bardzo proste. Nie wspominając już o dodatkowych funkcjach (jak mopowanie) czy przydatnych końcówkach, które dopasujesz do potrzeb mieszkaniowych.

Black Friday 2020 – które odkurzacze warto zamówić?

Odkurzacze to najlepsza wizytówka sklepu Dyson. Modele bezprzewodowe cieszą się coraz większą popularnością, zapewniając wysoką jakość sprzętu, odciążenie kręgosłupa i niesamowite efekty sprzątania.

Odkurzacz Dyson V10 i V11 – klasyka gatunku

Te kultowe modele nie schodzą z piedestału popularności. Cały czas na fali, cały czas gwarantują niezawodne działanie i nie mają konkurencji na rynku. Głównie za sprawą efektywności i efektowności. Wyglądają pięknie (nowoczesny design robi robotę), a dodatkowo (a może przede wszystkim) pozbywają się 99,99% bakterii w pomieszczeniu, a także dopasowują się do powierzchni.

Dzięki Black Friday kupuj produkty Dyson jeszcze taniej

Odkurzacze to nie wszystko. W Dyson kod rabatowy działa nie tylko na odkurzacze bezprzewodowe, ale również na inne produkty, które przydają się podczas codziennych porządków, a nawet pielęgnacji włosów. W efekcie możesz zamówić m.in.:

  • lokówki
  • suszarki do włosów
  • prostownice
  • oczyszczacze powietrza
  • wentylatory
  • Styler Dyson Airwrap
  • stacje dokujące

Gdzie tkwi klucz do sukcesu w odkurzaczach bezprzewodowych Dyson?

Odkurzacze czy suszarki Dyson to symbol jakości na wysokim poziomie. Design, niesamowita funkcjonalność, a także dodatkowe akcesoria. Te produkty cały czas się rozwijają, oferta jest coraz szersza (doszły niedawno odkurzacze Dyson v15 czy v12 Slim, które proponują użytkowników jeszcze inne możliwości. No i sezonowe wyprzedaże (nie tylko Black Friday) mogą skłonić Klientów do zakupów. 400 zł rabatu na dobry sprzęt AGD to świetna okazja.

Ciekawym rozwiązaniem – żeby sprawdzić jakość odkurzaczy Dyson – jest możliwość 30-dniowego testu, aby przekonać się, czy potrzebujesz takiego urządzenia. To jest na pewno coś, co wyróżnia markę na rynku i dodaje jej wiarygodności. Nie kupujesz kota w worku.