NOVIM5 Upoluj Kod
100% zakończone powodzeniem
NOVIM10 Upoluj Kod
100% zakończone powodzeniem

ZA DARMO pierwsza lekcja w Novakid

Rabat Wygasa: Do odwołania
Upoluj Promocję
100% zakończone powodzeniem
Upoluj Promocję
100% zakończone powodzeniem
Upoluj Promocję
100% zakończone powodzeniem

Kupony Novakid

Typ zniżki Szczegóły rabatu Data wygaśnięcia
Kod Kod rabatowy 5% na pierwsze zamówienie w Novakid 2024-12-31
Kod Kod rabatowy 10% na pierwsze zamówienie! Wakacje w Novakid 2024-08-31
Rabat ZA DARMO pierwsza lekcja w Novakid Do odwołania
Rabat Nauka języka angielskiego dla dzieci 4-12 lat! Sprawdź cennik w Novakid Do odwołania
Rabat Język angielski dla najmłodszych już od 29 zł za lekcję w Novakid Do odwołania

Novakid – opinie zadowolonych rodziców

Kiedy wypróbujesz School Novakid, przekonasz się jak daleko jej do tradycyjnej szkoły. Zyskać możesz naprawdę wiele, bo przede wszystkim warunki do nauki języka bardzo funkcjonalnego. Dziecko uczy się przede wszystkim komunikacji w języku obcym, przy czym jednocześnie wprowadzana jest gramatyka. Profesjonalny native speaker, nowoczesne pomoce dydaktyczne i forma online, bardzo lubiana przez dzieci. Plan gwarantuje nauczanie zgodne z europejskimi normami, dlatego możecie być pewni, że wybór angielskiego w Novakid to dobry krok, by rozwijać swoje dziecko.

Tania nauka języka z Novakid – kod rabatowy

Zajęcia z anglojęzycznymi prowadzącymi są dużo droższe od standardowych lekcji. Samo wożenie dziecka na zajęcia jest czasochłonne i kosztowne. Z kolei w mniejszych miejscowościach nie ma tak łatwego dostępu do specjalistów przygotowanych do pracy z dziećmi w języku angielskim. Novakid jest rozwiązaniem idealnym, ponieważ jest bardzo dobrze zorganizowane i opłacalne. Novakid kod promocyjny jeszcze to wrażenie potęguje, dlatego zapraszamy po kod i zachęcamy do zapisu. Później twoje dzieci czeka już tylko przyjemny i efektywny czas w języku angielskim.

Nauka języka angielskiego potrzebna od zaraz? Oferta tych sklepów z pewnością ci pomoże, jak i kod rabatowy: Groupon, Profit24, Księgarnia Edukacyjna.